Promowane przez naszych agentów nieruchomości cieszą się dużym zainteresowaniem potencjalnych klientów dzięki wyróżniającej się na tle innych ofert formą. Profesjonalna sesja zdjęciowa buduje nie tylko poczucie atrakcyjności, ale i zaufania. Wykonane za pomocą drona fotografie i filmy promocyjne wzbogacają nasze oferty o szczyptę ekskluzywności, dzięki której łatwiej wynegocjować pożądane przez naszych klientów warunki umowy.

Wykonywanie zdjęć i filmów za pomocą drona jest narzędziem sprzedaży, które z powodzeniem wykorzystujemy w opracowanej przez nasz zespół strategii marketingowej.
Film promujący nieruchomość to doskonała możliwość na pokazanie jej wyjątkowych cech i pięknej okolicy. To też możliwość pokazania całej działki na jednym zdjęciu, wskazania jej wymiarów i kształtów oraz umiejscowienia w przestrzeni.

Nasze doświadczenie potwierdza, że profesjonalnie przygotowana prezentacja nieruchomości z użyciem drona znacząco zwiększa zainteresowanie potencjalnych klientów i przyśpiesza proces sprzedaży. Dlatego też nasi klienci mogą liczyć na produkt najwyższej jakości przygotowany przez licencjonowanego operatora drona.