Hiszpania

Osobom zainteresowanym ulokowaniem kapitału w dochodowych nieruchomościach na wynajem oferujemy inwestycje na hiszpańskim rynku. Oprócz oczywistych plusów, jak klimat i pewna pogoda, rynek hiszpański charakteryzuje się rosnącą wartością nieruchomości i bardzo dobrymi prognozami na najbliższe lata.
Zwiększająca się stale liczba turystów daje pewność wynajmu niemal przez cały rok.

Zespół Be.More Estate współpracuje z biurami nieruchomości z południowej części Hiszpanii. Nasi agenci specjalizują się w wyszukiwaniu ofert zgodnych z nawet najbardziej nieszablonowymi wymaganiami swoich podopiecznych. Dodatkowo służą pomocą w procesie finansowania w hiszpańskich bankach.
Inwestorzy pozostają pod stałą opieką doświadczonych agentów – na pierwszym etapie zdalnie, a następnie na miejscu inwestycji.  Sami decydują o własnym stopniu zaangażowania w proces zakupu. Mogą całkowicie powierzyć nam przygotowanie wymaganych dokumentów we wszystkich instytucjach i urzędach, otrzymując z ustaloną częstotliwością raporty o postępach. Taka forma współpracy nie wymaga od inwestora obecności na miejscu.

Osoby zainteresowane otrzymaniem kompleksowej informacji zachęcamy do kontaktu z naszym biurem poprzez zakładkę KONTAKT lub telefonicznego: 503 401 209