Sortuj po:  

Zespół Be.More Estate specjalizuje się w pośrednictwie sprzedaży nieruchomości już od 10 lat. Nasze doświadczenie gwarantuje profesjonalną i bezpieczną finalizację powierzonych nam zleceń. Konkurencyjne warunki współpracy i dogłębna znajomość środowiska nieruchomości w regionie są naszymi kolejnymi atutami, dzięki którym systematycznie powiększa się baza powracających do nas klientów.

 

Bezpłatna konsultacja

 

Osobom zainteresowanym sprzedażą nieruchomości oferujemy pełne zaangażowanie naszego zespołu. Już na pierwszym spotkaniu udzielamy kompletnych informacji nt. sposobu prowadzonych przez nas działań i przedstawiamy na przykładach ich efekty.
Po wspólnym ustaleniu celów sprzedaży dopasowujemy do nich optymalną ofertę.
Konsultacja ta jest bezpłatna i nie obliguje do podpisania umowy pośrednictwa.
Dopiero po analizie otrzymanych podstawowych danych i dokumentów związanych z przeznaczoną do sprzedaży nieruchomością, razem z klientem decydujemy o zasadach naszej współpracy.
Przeprowadzona przez nas analiza gwarantuje rzetelną informację nt. tego, czy nieruchomość jest gotowa do sprzedaży lub o ewentualnych sprawach, które należy uprzednio uregulować. Unaocznia również każdej ze stron z jakim faktycznie produktem mamy do czynienia i w jaki sposób należy zaprojektować dedykowaną mu strategię marketingową.

 

Pełne zaangażowanie

 

Po podpisaniu umowy nasz zespół w pełni angażuje się w powierzone mu zadanie. Prezentujemy klientom proces sprzedaży nieruchomości wraz z opracowanym planem marketingowym.
Nasi klienci sami decydują o własnym stopniu zaangażowania w dalszy proces sprzedaży. Mogą całkowicie powierzyć nam przygotowanie wymaganych dokumentów we wszystkich instytucjach i urzędach, otrzymując z ustaloną częstotliwością raporty o postępach.
Na własne życzenie klienci mogą również osobiście zająć się formalnościami, pozostawiając nam realizację strategii marketingowej – od sesji fotograficznej, spaceru wirtualnego po filmy przy użyciu drona. Wszystko po to, aby nasza oferta już na starcie wybijała się na rynku, a Twoja nieruchomość prezentowała się bardziej .

Uczciwe warunki

 

Z naszego doświadczenia wynika, że dużo sprawniej udaje się sprzedać nieruchomość, kiedy wynagrodzenie płaci tylko ta strona transakcji, która korzysta z usług agentów. Uważamy za uczciwe stanowisko, w którym nie pobieramy wynagrodzenia od Kupujących, ponieważ to nie oni są naszymi klientami.
Nasze wynagrodzenie uzależnione jest od efektu naszej pracy i z reguły wypłacane jest wyłącznie w przypadku finalizacji sprzedaży powierzonej nam nieruchomości

Nasze wynagrodzenie uzależnione jest od efektu naszej pracy i z reguły wypłacane jest wyłącznie w przypadku finalizacji sprzedaży powierzonej nam nieruchomości

Decydując się na współpracę z nami, każdy klient ma pewność, że jego oferta jest szeroko promowana. Wynika to m.in. z faktu, że współpracujemy z licznymi biurami nieruchomości, przez co zwielokrotniamy zasięg i zwiększamy skuteczność naszych działań.

Zachęcamy do kontaktu poprzez zakładkę KONTAKT lub telefonicznego: 503 401 209

W naszej pracy kierujemy się zasadami KODEKSU ETYKI ZAWODOWEJ POŚREDNIKÓW W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI I ZARZĄDCÓW NIERUCHOMOŚCI przyjętego przez Radę Krajową Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości w dniu 12 grudnia 2017 r.

Dom z dużym ogrodem / fotowoltaika / przestrzeń

Sprzedaż
915.000 zł - Dom

Skorzystaj z wirtualnego spaceru. Obejrzyj film prezentujący nieruchomość. Dom jednorodzinny dwukondygnacyjny z garażem, podpiwniczony. Wybudowany w 2008 roku. Powierzchnia użytkowa – 134,10 mkw Powierzchnia całkowita – 230,40 mkw Powierzchnia działki…

Więcej szczegółów
1563 mkw 3 Sypialnie 2 Łazienki 1 Garaże