Sortuj po:  

Z wynajmem nieruchomości każdorazowo wiąże się komplet formalności, których należy dopełnić, aby uniknąć prawnych nieprzyjemności. Warto w tym przypadku wspomóc się doświadczeniem osoby, która pomoże w bezpiecznej i zgodnej z obowiązującymi przepisami finalizacji umowy.

Doświadczenie, które procentuje

W Be.More Estate posiadamy bogatą historię współpracy zarówno z Najemcami jak i Wynajmującymi. Podczas naszej wieloletniej pracy zdobyliśmy doświadczenie zarówno w najmie obiektów mieszkalnych jak i komercyjnych, w trybie okazjonalnym i instytucjonalnym.
Bierzemy na własne barki ciężar dogłębnej analizy rynku najmu w okolicy, opracowania optymalnej strategii marketingowej i wszystkich formalności.
Właścicielom pomagamy w home stagingu, dzięki któremu promowane przez nas oferty wyróżniają się atrakcyjnością na tle innych. Wykonujemy profesjonalną sesję zdjęciową, a przy najmie domów lub innych budynków oferujemy także stworzenie wirtualnego spaceru i nakręcenie za pomocą drona filmu marketingowego.

Zachęcamy do kontaktu poprzez zakładkę KONTAKT lub telefonicznego: 503 401 209
W naszej pracy kierujemy się zasadami KODEKSU ETYKI ZAWODOWEJ POŚREDNIKÓW W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI I ZARZĄDCÓW NIERUCHOMOŚCI przyjętego przez Radę Krajową Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości w dniu 12 grudnia 2017 r.

Aktualne oferty