Sortuj po:  

Poszukiwanie zgodnego z oczekiwaniami domu, działki lub mieszkania potrafi być żmudnym i wyczerpującym procesem. Nawet w przypadku znalezienia odpowiedniej na pierwszy rzut oka nieruchomości należy przed zakupem sprawdzić ją pod kątem ewentualnych wad i właściwego stanu prawnego. Warto w takich przypadkach zdać się na doświadczony zespół, gwarantujący bezpieczeństwo zakupu.

Bezpłatna konsultacja

Osobom zainteresowanym kupnem nieruchomości oferujemy pełne zaangażowanie i zdobytą na przestrzeni 10 lat wiedzę. Już na pierwszym spotkaniu udzielamy kompletne informacje nt. sposobu prowadzonych przez nas działań.  Wraz z klientem określamy charakterystykę i widełki cenowe produktu, na którym skupią się poszukiwania naszego zespołu. Określane zostają również ramy czasowe, w których nasi agenci deklarują się przedstawić najciekawsze oferty.

Konsultacja ta jest bezpłatna i nie obliguje nikogo do podpisania umowy pośrednictwa.

Bezpieczeństwo i pełne wsparcie

Po podpisaniu umowy klient może liczyć na pełne zaangażowanie naszych agentów, w gestii których będzie aranżowanie spotkań ze znalezionymi właścicielami lub agencjami nieruchomości. Atutem współpracy z Be.More Estate jest fakt, iż współpracujemy z większością biur nieruchomości w regionie i na terenie całego kraju.

Po zaakceptowaniu przez klienta wybranej nieruchomości dokonujemy, przy współpracy z doświadczonymi notariuszami, analizy prawnej planowanej transakcji, sprawdzamy dokumenty kupowanej nieruchomości, pomagamy w negocjacjach. W razie potrzeby nadzorujemy również finansowanie zakupu, aby bezpiecznie i rzetelnie przeprowadzić klientów przez cały proces zakupu – od pierwszego spotkania, aż do wpisu klienta jako nowego właściciela w księdze wieczystej.

Z naszego doświadczenia wynika, że możemy dużo sprawniej negocjować cenę nieruchomości, kiedy wynagrodzenie płaci tylko ta strona transakcji, która korzysta z usług agentów. Uważamy za uczciwe stanowisko, w którym nie pobieramy wynagrodzenia od Sprzedających, ponieważ to nie oni są naszymi klientami.

Decydując się na współpracę z nami, każdy klient ma pewność, że przedstawiona mu oferta pośrednictwa jest odpowiednio spersonalizowana, a zakres naszej pracy i wynagrodzenia są konkurencyjne.

Zachęcamy do kontaktu poprzez zakładkę KONTAKT lub telefonicznego: 503 401 209

W naszej pracy kierujemy się zasadami KODEKSU ETYKI ZAWODOWEJ POŚREDNIKÓW W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI I ZARZĄDCÓW NIERUCHOMOŚCI przyjętego przez Radę Krajową Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości w dniu 12 grudnia 2017 r.

Aktualne oferty

Dom z dużym ogrodem / fotowoltaika / przestrzeń

Sprzedaż
915.000 zł - Dom

Skorzystaj z wirtualnego spaceru. Obejrzyj film prezentujący nieruchomość. Dom jednorodzinny dwukondygnacyjny z garażem, podpiwniczony. Wybudowany w 2008 roku. Powierzchnia użytkowa – 134,10 mkw Powierzchnia całkowita – 230,40 mkw Powierzchnia działki…

Więcej szczegółów
1563 mkw 3 Sypialnie 2 Łazienki 1 Garaże