Arkadiusz Świergot

Arkadiusz Świergot

Z nieruchomościami związany jestem od dawna. Swoje doświadczenie zdobywałem między innymi podczas kilkuletniej współpracy z międzynarodową firmą z branży nieruchomości, od niemalże samego początku uczestniczyłem w procesie wdrożeniowym standardów, które od lat funkcjonują w branży nieruchomości w Stanach Zjednoczonych. W 2016 roku uzyskałem dyplom studiów podyplomowych w zakresie gospodarki i wyceny nieruchomości na Uniwersytecie Śląskim.

Prywatnie – niepoprawny marzyciel o życiu w miejscu, gdzie ciągle świeci słońce, hobbystycznie pasjonat szeroko pojętej żeglugi powietrznej.

Jeśli chcesz sprzedać, kupić lub wynająć nieruchomość, a zarazem zaoszczędzić cenny czas to dobrze trafiłeś. Na pierwszym spotkaniu określisz swój cel, a ja dopasuję usługę do Twoich potrzeb. Zajmę się Twoją nieruchomością bardziej – z pełnym zaangażowaniem i przygotowaniem merytorycznym, a Ty będziesz miał czas dla siebie.


Dane kontaktowe

Wyślij wiadomość
Loading...
 

Willa, rezydencja 370 m² pod Pszczyną na sprzedaż

Sprzedaż
2.380.000 zł - Willa

Rezydencja łącząca portugalski styl architektoniczny ze skandynawskim wykończeniem wnętrza. To niebanalne połączenie dopełnia nowoczesny ogród oraz wysoka jakość użytych materiałów i wiele wyjątkowych dodatków.   Aby zapoznać się bliżej z tą…

Więcej szczegółów
3170 mkw 4 Sypialnie 4 Łazienki 2 Garaże